Історія закладу освіти

У 1974 році пролунав перший дзвоник у новозбудованій двоповерховій школі, ключі до якої подарував голова колгоспу Чорний І.Д.

Це була радість, впевненість у майбутньому. Великі світлі класи, вестибюль, їдальня, спортивний зал, просторі коридори – все було створено для того, щоб школа стала рідною домівкою.

В той час працювали досвідчені педагоги: Гудзь В.В. – перший директор цієї школи, Геллер П.І., Кривий П.Д., Залецька Г.Л., Чукар Г.І., Пищур П.О., Пищур Л. П., Дичаківський В.Г., Бура Н.К., Пастернак Н.С., Пастернак О.М., Боровська Я.С., Залецька А.М. та інші.

Школу прийняв, як було сказано Гудзь В.В. Після нього працювали директорами: Мостовий М.С., Дражниця А.І., Радецький П.Ф., Мазур В.Л., Жураківська Т.П., Григорук О.М. Сьогодні директором є Безвух В.І.

Чоловіча директорська естафета шкільного управління у 2000 році перейшла жінці – Мазур В.Л., яка керувала великим дружнім учнівсько-вчительським колективом до 2005 року. В школі постійно проводилась гурткова робота, створено вокальну групу вчителів, яка неодноразово виступала на оглядах художньої самодіяльності, кожного року учні школи їздили на екскурсії, відпочивали в різних таборах і навіть в «Артеку». Віра Леонтіївна по материнськи піклувалася про розвиток навчально – виховного процесу, створення кабінетної системи.

Змінюється суспільство, змінюються діти та батьки, змінилася на краще і рідна школа. Впевнено увійшла в життя кабінетна система. Поліпшилась матеріальна база. В школі з'явились комп'ютери.

З 1991 по 2004 р.р. зазнала вагомих змін як освіта, так і наша школа. Школа стала однією з кращих у районі.

Сьогодні у школі позитивно вирішуються проблемні питання, активно працюють творчі студії, апробацію проходять інноваційні методи та форми роботи вчителів-новаторів. Збільшилась кількість комп'ютерів.

Сьогодні педагогічний колектив працює над проблемами:

· Виховання в учнів стійкої позитивної мотивації навчальної діяльності як важливого фактора громадсько активної особистості;

· Виховання в учнів стійкої позитивної мотивації щодо розвитку своїх здібностей та задатків як важливого фактора громадсько активної особистості;

Сутковецька школа – школа самореалізації особистості. Тут творчо працюють шкільні методоб’єднання: класних керівників, вчителів природничо-математичного циклу, вчителів гуманітарного циклу, вчителів початкових класів.

В школі працює 24 педагоги. Із них вищу категорію мають 12, першу–4, другу-2, категорію спеціаліста-1, відмінників народної освіти-6, присвоєно звання «Старший вчитель»-3, лауреат обласного конкурсу «Вчитель року»-1.

Частина колективу нашої школи – це наші колишні учні.

Школа життя! Це велике щастя – жити і працювати сьогодні, дбаючи про завтра. І хочеться, щоб у нашому домі завжди була чудова погода як можливість творчої співпраці всіх ланок навчально-виховного процесу, в ім’я майбутнього рідної землі, кожного громадянина України.

Щасти тобі, рідна школо!

2019-20 н.р.

У школі працює 20 педагогів.

Кiлькiсть переглядiв: 314

Коментарi