• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Бібліотека

БІБЛІОТЕКА 2017 – 2018 навчальний рік

Завітайте до нашої бібліотеки!

Шкільна бібліотека працює з 1974 року.

Керувала роботою шкільної бібліотеки з перших днів її відкриття людина з великим стажем – Кундиловська Світлана Михайлівна, яка розуміла потреби читачів та завжди допомогала відшукати потрібну інформацію чи літературу.

З 2014-го року завідуючою бібліотекою стала Швець Руслана Миколаївна.

Наша бібліотека вміщує близько 8 тисяч екземплярів різних книг. Із них більше 3 тисяч художньої літератури, біля 2,5 тисяч підручників та 1767 науково-педагогічних і методичних посібників, брошур та журналів.

Є у шкільній бібліотеці рідкісні та старовинні книги. Серед них фотокопії першого видання «Кобзаря» (1840 р.), і збірки «Русалка Дністрова» (1837 р.), церковна Біблія, видана у 16-18-му столітті, «Декляматор» та «Загадки», видані в Канаді в 30-тих роках.

Тематичні стенди та світлини яскраво висвітлюють роботу бібліотеки. Виставки, що проводяться щорічно до усіх знаменних дат, завжди приваблюють глядачів. Неможливо бути байдужим, коли бачиш зібрані матеріали та відповідну літературу з таких тем: «Шевченко знаний і незнаний», «Злочин проти нації», «Вклонімося великим тим рокам», «Буремні роки», «О, рідна мово, що без тебе я?..», «Письменники-ювіляри»…

Великою популярністю користується постійно діюча виставка «Новинки у бібліотеці», а молодші школярі із задоволенням вибирають книги із серії «Казкова мозаїка», яка щоразу оновлюється.

В шкільній бібліотеці оформлено виставку «Лицарі-захисники», присвячену воїнам АТО, які проживають у нашій місцевості. А проникливий надпис «Назавжди у серці» і світлини складають експозицію про історію життя трагічно загиблого молодого героя, Романа Лабаня, чиє ім’я відтепер носить наша школа.

Дуже цікавими для учнів є позакласні заходи і уроки, інсценізації казок, проведені у бібліотеці. Для першокласників щороку проводиться екскурсія «Знайомство з бібліотекою». У бібліотеці створено умови для проведення презентацій, для самостійної роботи учнів та вчителів. Яскраво оформлена, затишна та приваблива шкільна бібліотека стала тим місцем, яке полюбилося багатьом школярам. Тут можна багато що: поспілкуватись, переглянути книжкові новинки, почитати цікаву історію у крихітній «Читальній залі», скопіювати книгу в електронному форматі, поремонтувати у «Книжковій лікарні» підручник або зіграти казкового героя у театралізованій виставі.

Окремий куточок у бібліотеці відведено для періодичних видань, які зберігають тут за 5 останніх років. Цього року школа матиме підшивки районних, обласних та республіканських видань: г.«Вперед», г. «Подільські вісті», г. «Служба порятунку Хмельниччини», «Даішка», ж. «Зайчик».

В бібліотеці постійно діє акція «Подаруй книгу!». Завдяки їй книжковий фонд поповнився більш як на 300 сучасних книг і продовжує зростати. Найактивніші учасники акції та читачі відзначаються на виставці та нагороджуються солодкими призами в кінці семестру.

Завідуючою бібліотекою Швець Р.М. оновлено літературу бібліотеки, приведено в порядок картотеку, складено чудовий план роботи, де передбачено різні форми роботи з учнями.

Кiлькiсть переглядiв: 430

Коментарi